Reklamné oznámenie
Poznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA. Návod jak na to, najdete zde.
Mít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy. Založte si je ještě dnes.

Festival pohybových skladieb, Trnava, 2018
1. miesto: choregrafia MATILDA
2. miesto: choreografia CITY OF ANGELS
3. miesto: choreografia WISH UPON A STAR

Vianočná MIA, Bratislava, 2017
1. miesto: Wish Upon A Star (profi, original slow do 10 rokov)
1. miesto: The Flintstones (hobby, duo do 6 rokov)

Mia Festival, Praha, 2017
1. miesto: It´s a hard knock life, show dance profi do 10 rokov
2. miesto: Leví kráľ, show dance profi do 10 rokov

Mia Festival, Zvolen, 2017
1. miesto: Aladin a Jasmina, duo profi do 9 rokov (J. Vantová, N. Rakúsová)
1. miesto: The Flintstones, duo hobby do 8 rokov (L. Valentová, N. Rakúsová)
1. miesto: It´s a hard knock life, show dance profi do 11 rokov 
2. miesto: No air, duo profi do 18 rokov (N. Bukorová, L. Zitrická)
2. miesto: Tarzan a Jane, duo hobby do 8 rokov (V. Drgoňová, V. Medová)
3. miesto: Leví kráľ, show dance hobby do 12 rokov

Festival pohybových skladieb, Trnava, 2017
2. miesto: It´s a hard knock life (show dance, do 9 rokov)

Vianočný MIA festival, Bratislava, 2016
1. miesto: ALADIN A JASMINA (Nelka Rakusová, Jasmínka Vantová)
2. miesto: TARZAN A JANE (Zuzka Medová, Vanesska Drgoňová)
2. miesto: THE GREATEST (original slow - staršie)
3. miesto: POPOLUŠKA (akrobacia - mladšie)

Pohyb bez bariér, 2016
3. miesto - Jasmínka Vantová, MALÁ MORSKÁ VÍLA, sólo
3. miesto - Nina Bukorová, KOBRA, sólo

Festival pohybových skladieb, Trnava, 2016
3. miesto - Leví kráľ, hromadná choreografia
3. miesto - Cruella De Vil, deti do 10 rokov (Jasmínka, Nelka, Zuzka, Miška, Karolínka)
3. miesto - Voda, juniori do 18 rokov (Nika, Peťa, Vanda, Linda, Lenka, Sofi, Katka, Nina)

Vianočná Bratislava, 2015
1. miesto - Katka Szucsová, RIO, sólo
2. miesto - roztlieskavačky do 9 rokov (Jasmínka, Nelka, Zuzka, Miška, Danka)
2. miesto - roztlieskavačky do 17 rokov (Vanda, Linda, Vlaďa, Nika, Katka, Sofi, Lenka, Nina)
2. miesto - Lenka Zitrická, REBELKA, sólo
3. miesto - Jasmínka Vantová, MALÁ MORSKÁ VÍLA, sólo
3. miesto - Nina Bukorová, sólo

MIA festival, Praha, 2015
1. miesto - Včielky
2. miesto - Katka Szucsová, RIO, sólo
3. miesto - Lenka Zitrická, Rebelka, sólo

MIA Festival, Bratislava, 2015
1. miesto - Frozen, hromadná
1. miesto - Cililing, Jasmínka Vantová sólo
1. miesto - Včielka Maja
2. miesto - We are young, roztlieskavačky
2. miesto - RIO, Katka Szucsová, sólo
2. miesto - Dobro,zlo a láska, TRIO
2. miesto - Ľadové kráľovstvo, Vaneska Kochajdová
3. miesto - Rebelka, sólo Lenka Zitrická
3. miesto - Júlia, sólo Martinka Ruttmarová

Senecká dúha, 2014
2. miesto - CILILING, prípravka
Cena za najlepšiu interpretáciu témy - Peter Pan, prípravka 

MIA International Festival, Praha, 2014
1. miesto - CILILING, prípravka do 6,5 roka
1. miesto - LEVÍ KRÁĽ, Katka Szucsová
3. miesto - LET´S GO!, cheerleaders PROFI

Deti Fitness, Bratislava, 2014
1. miesto - Let´s go!, roztlieskavačky
1. miesto - Vanda Kovárová, Legenda o Mulan
2. miesto - Katka Szucsová, Leví kráľ
3. miesto - Nina Bukorová, Party u Great Gatsbyho
3. miesto - prípravka v kat. do 9 rokov, Cililing

Festival pohybových skladieb 2014, Trnava
1. miesto: choreografia CILILING, deti do 10 rokov
3. miesto: choreografia GERONIMO, deti do 10 rokov
3. miesto: choreografia Run the world, juniori do 17 rokov
3. miesto: choreografia Move your body, juniori do 17 rokov
3. miesto: choreografia Alica v krajine zázrakov, juniori do 17 rokov

Pohyb bez bariér/Dance Stars 2013, Bratislava
3. miesto: choreografia Let´s go!

Festival pohybových skladieb 2013, Trnava
2. miesto: skupinová choreografia Let´s go!
3. miesto: choreografia Let vtáka

Festival pohybových skladieb 2012, Trnava
2. miesto: skupinová choreografia

Pohyb bez bariér 2011, Bratislava:
3. miesto: skupinová choreografia

Zlatá palička 2010, Galanta:
2. miesto: skupinová choreografia
1. miesto: duo Zuzana Kováčová a Nikola Foltínyová
1. miesto: individual Linda Voleková
2. miesto: individual Lenka Zitrická