Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Zápis a prijímacie skúšky nových členov na školský rok 2019/20 vo veľkej telocvični V JAME 15 v Trnave (pod zeleným činžiakom - V jame máme totiž dve telocvične).
Zápisné pre nových členov: 3€/dieťa.

Zápisy a skúšky budú prebiehať v dňoch 24.25. júna 2019. Prihlášku si možno stiahnuť na odkaze:

Stiahnuť súbor: Prihlaska ZAPIS.docx

Prihlášku treba poslať emailom: candy.trnava@gmail.com. Následne Vám budú zaslané informácie.

Prijímame deti do skupín ZAČIATOČNÍKOV:
Tanečno-gymnastická príprava A (5 - 6 ročné deti)
Tanečno-gymnastická príprava B (4 - 5 ročné deti)
DETI (6-9 rokov)
JUNIORI (10 - 14 rokov)

Na základe TALENTOVÝCH SKÚŠOK prijímame aj:
- mierne pokročilé a pokročilé detí a juniorov: preskúšame ohybnosť, tanečné a gymnastické schopnosti. Talentové skúšky sa budú konať v rovnakom čase ako zápis.

- SÚŤAŽNÉ SKUPINY (akro tanec/lyrický tanec): na základe talentových skúšok v deň zápisu; vlastná choreografia je vhodná, nie je však podmienkou; vyžadujeme základy gymnastiky, dobrú pohybovú pamäť, ohybnosť, kondičku a rytmus.

Skupina MUZIKÁL sa otvára aj v šk.roku 2019/20 - prijímame deti od 6 rokov (budúci prváci) a to na základe prijímacích skúšok rovnakých pre všetky skupiny a následného preskúšania spevu a hereckých schopností.